Relacje, Stowarzyszenie

STYCZEŃ 2012 – informacje organizacyjne

W Nowym Roku Stowarzyszenie przeprowadziło zgodnie ze statutem wybory do Zarządu. Przy tej okazji pojawiły się nowe plany i pomysły na rozwój Anno Domini 2012 :)
Oto, co stowarzyszeniowa „burza mózgów” przyniosła:

1) Od lutego spotykamy się na roboczo-towarzyskich spotkaniach zawsze w pierwszą sobotę miesiąca, aby łatwiej było zapamiętać ;) Spotkania będą przebiegały w dwóch częsciach. Najpierw robocze i konkretne spotkanie w siedzibie Stowarzyszenia a następnie chętni przeniosą się na spotkanie czysto towarzyskie w jednej z alanijskich kawiarni lub restauracji. Na tą chwilę naszym stałym miejscem tych spotkań będzie kawiarnia Citirim na Hal Kavsak [mapka tutaj] z racji, że jest do niej blisko z siedziby Stowarzyszenia, a także posiada miejsce zabaw dla dzieci.
Terminy i godziny spotkań będą publikowane na blogu.

2) Rozpoczynamy intensywną „kampanię promocyjną” Stowarzyszenia, czyli zapraszamy członków i sympatyków do zapisywania się – musimy zwiększyć liczbę członków, jest nas po prostu za mało aby realizować to, na czym nam zależy! Aktualne informacje pojawiły się już w zakładce Stowarzyszenie. Zapraszajcie swoje „drugie połówki”, przyjaciół, bliskich. Członkowstwo nie oznacza, że trzeba się będzie jakoś specjalnie angażować – kto nie chce, nie musi :) Oczywiście każdą energiczną osobę z konkretnymi pomysłami i chęcią do pracy tym goręcej zapraszamy!

3) Jak widać startujemy w Nowy Rok pod nowym profesjonalnym adresem strony: www.polonialanya.org. Możecie czytać zawartość i dodawane wpisy w swojej skrzynce e-mailowej. Wystarczy zapisać się na listę subskrypcji (u góry strony po prawej wpisujecie Wasz e-mail).
Zmieniła się nieco strona… i będzie zmieniać dalej ;) Założylismy także forum dostępne w zakładce „FORUM” na górze strony. Od tego momentu będzie to platforma dyskusyjna dla wszystkich członków Stowarzyszenia i sympatyków, zaglądajcie regularnie lub… czytajcie wszystko w Waszej skrzynce mailowej!
Instrukcja obsługi forum:
Po utworzeniu konta na forum kliknąć Options > Subscribe via e-mail a następnie zaznaczyć ‚Receive every message posted in Polonia w Alanyi’ oraz ‚Indyvidual emails’. W ten sposób będzie można pisać na forum pisząc po prostu email! Oczywiście aby pisać, najpierw trzeba zostać zarejestrowanym przez administratora forum – czyli zostać członkiem lub sympatykiem Stowarzyszenia… ZAPRASZAMY!

Wkrótce ruszamy także ze stroną na Facebooku :) O szczegółach będziemy informować na stronie, a śledzących prosimy o opinie i komentarze!
Dzięki i do zobaczenia na lutowym spotkaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *