Relacje, Stowarzyszenie

Informacje stowarzyszeniowe luty-marzec

Kilka ważnych informacji dla Członków i Sympatyków, przyszłych i obecnych:

  • Spotkanie w kwietniu odwołane ze względu na pokrywające się daty ze Świętami Wielkanocnymi. W zamian oczywiście w niedzielę 8 kwietnia o 10:00 będziemy wspólnie organizować śniadanie wielkanocne, niniejszym prosimy chętnych do pomocy i uczestnictwa o kontakt. Jeśli ktoś ma pomysł odnośnie miejsca, tym bardziej dawajcie znać pisząc np. na polonijną pocztę lub telefonując :)
  • W maju spotkanie bez zmian, czyli pierwsza sobota miesiąca: 5 maja.
  • Informacje o ubezpieczeniu zdrowotnym w języku polskim na stronie Ambasady w Ankarze – kliknij tutaj – pewne i aktualne dane dla wszystkich, którzy mieszkają w Turcji powyżej roku a nie posiadają ubezpieczenia od małżonka będącego obywatelem Turcji.
  • Wkrótce zostaną wyrobione dla wszystkich członków Stowarzyszenia imienne karty członkowskie. Karty będą uprawniały m.in. do zniżek w rozmaitych miejscach, lokalach w Alanyi. Ofertę będziemy sukcesywnie powiększać, ale apelujemy jednocześnie o zapisywanie się do Stowarzyszenia chętnych – im będzie nas więcej, tym łatwiej będzie przekonać potencjalnych sponsorów i partnerów do współpracy z nami, i tym więcej będzie można zyskać!
  • Ostatnia informacja: warto już pomału zbierać pomysły na to co i jak będziemy prezentować na Festiwalu Turystyki na naszym stoisku polonijnym. Wszelkie pomysły i chęć uczestnictwa mile widziane. Na marginesie przypominamy tutaj, że na Festiwal zaproszeni jesteśmy jako Stowarzyszenie, a więc tylko Członkowie i Sympatycy mogą reprezentować nas np. na stoisku! Osoby nie należące do Stowarzyszenia i chcące uczestniczyć w tym corocznym alanijskim święcie mają więc kolejny powód, aby zapisać się do Stowarzyszenia :) Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *