Ambasada i konsulat, Stowarzyszenie, Święta

Spotkanie noworoczne i dyżur konsularny

Zapraszamy na Spotkanie Noworoczne w Alanyi organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kultury i Przyjaźni oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Ankarze.

Dzień: 12 stycznia, sobota
Godzina: 15:00
Miejsce: Restauracja TORONDEREN (Green Star) Oral sk. no:5, obok siedziby Stowarzyszenia w której odbędzie się dyżur konsularny (a dokładnie 2 minutki piechotką w kierunku plaży).

Prosimy chętnych o wcześniejszy kontakt – ilość miejsc ograniczona!

W Alanyi na śnieg większych szans nie ma, zatem aby poczuć atmosferę świąteczno-noworoczną, goście proszeni są o przyniesienie ze sobą pachnącego świętami „małego co nieco”. Mile widziane są ciasta, ciasteczka, sałatki , itp. Ci, którzy nie czują się mocni w pichceniu lub po prostu nie mają czasu / chęci proszeni będą o uiszczenie składki 10TL (na rodzinę) w celu pokrycia części kosztów przygotowań.

Koszt uczestnictwa to 5 TL za osobę (zawiera 1 kawę + 2 herbaty).

Osoby dysponujące czasem i chętne do pomocy (dekoracja sali, stołów, krojenie i układanie przyniesionych smakołyków) proszone są o kontakt. Prosimy również o przybycie na miejsce trochę wcześniej, ponieważ potrzebna będzie pomoc w przygotowaniu stołów z pysznościami.

Kontakt telefoniczny (0539 286 30 53) lub mailowy.

Dyżur konsularny odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia. Godziny dyżuru: 11-14.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *