Spotkania i imprezy, Święta

Festiwal Bożonarodzeniowy 14.12

noel_son afiş

W tym roku 14.12 odbędzie się piaty już Noel Bazar – Bazar Bożonarodzeniowy, na którym będzie też stanowisko naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy wszystkich aby dołączyli do nas i wspólnie stworzyli ten przedświąteczny klimat. Będą pierniki, zapach cynamonu, grzane wino, choinki i girlandy, kolędy, oraz – oczywiście – Święty Mikołaj!

Na scenie wystąpią dzieci z tureckich szkół wykonujące piosenki świąteczne, a wieczorem około 17.00 zobaczymy polski TEATR TRZCINA z Tomaszowa Mazowieckiego, który odwiedzi Alanyę na tydzień. Wystąpią oni z pokazem teatru światła i muzyki. Ich przyjazd stał się możliwy dzięki wydajnej pomocy Ambasady RP w Ankarze i zaangażowaniu naszego Stowarzyszenia. Więcej tutaj.

Miejsce: Port w Alanyi (Iskele)

Czas: 14 grudnia

Godzina: od 10.00 – 20.00

 

ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *