Spotkania i imprezy, Święta

Msza Św. Niedziela Palmowa 12.04

W najbliższą sobotę 12.04.2014 o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem Św. Mikołaja w Antalyi odbędzie się msza święta w języku polskim odprawiana przez ojca Pawła z Mersin. Po mszy w przykościelnym ogrodzie będzie spotkanie wielkanocne. Nowy proboszcz Ludger obiecał przygotować dla nas stoły i krzesła. Jedzenie i napoje przynosimy sami. Mamy nadzieję że każdemu uda się przygotować jakiś świąteczny przysmak. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, przynoszą ci którzy mogą. Bez względu na to wszyscy będą mile widzani.

Według kalendarza liturgicznego w tym tygodniu wypada Niedziela Palmowa więc dzieci proszone są o przyniesienie palm. Ojciec Paweł powiedział że jeśli przyniesiemy koszyczki z jajkami to oczywiście je poświęci. Dzieci, które robiły duże jaja na zajęciach plastycznych też mogą je w sobotę przynieść.

Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze spowiedzi lub porozmawiać z kapłanem przed mszą to proszę umówić się wcześniej (zainteresowanym podamy numer telefonu) ponieważ ojciec Paweł ma przed 12.00 sprawy służbowe i przyjedzie bezpośrednio na mszę. Tradycyjnie pieniądze zebrane na tace zostaną przeznaczone na bilet dla ojca Pawła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *